| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Ce intamplari amuzante vi s-au intamplat?

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

Eram la Real cu un prieten si prietenul meu a vazut un autobuz.Ma striga el si-mi zice hai ba ca am gasit un autobuz care sa ne duca acasa. Fugim, intram rapid in el si zicem gata am gasit un autobuz, sa stam linistiti.2 secunde au trecut si dupa aia imi spune el mie :'Ba eu nu stiu unde ne duce autobuzu' asta'. Intrebam o doamna ce statea langa noi unde merge autobuzul si ea ne spune ca in Micro 15.Noi tipam : ' IN MICRO!?" si dupa aia mai injuram da' asta nu conteazalaughing. Faza era ca noi stateam in partea opusa Micro-ului, adica in cealalta parte a orasului straight face.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Multe mai ales la scoala cu profii care nu se spala si isi baga degetul in nas, creionul in ureche...

Răspuns utilizator avertizat
| Alex200000 a răspuns:

Am cazut in tufa de spini
FUNDITTA?