| JustinEIubyMeu a întrebat:

Ziceti-mi cele mai amuzante intamplari care vi sau intamplat!

Răspuns Câştigător
| bangau91 a răspuns:

thinking sunt multe, nu mi-ar ajunge rubrica asta sa ti le scriu.si toate mi se par amuzante, in general lucruri amuzante mi se intampla la scl

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Tocmai am descoperit care e noul record de greseli intr-o singura fraza.

Răspuns utilizator avertizat
| BastetReloaded a răspuns:

Am vazut cate greseli gramaticale pot fi intr-o/un propozitie/fraza/enunt!

| RiRihXd a răspuns:

Am dat peste intrebarea ta...nu e amuzant, dar e plitisitor...
*adoarme cu capu' pe tasta...*

| PikaRawrr a răspuns:

Am descoperit ca fraza ta e plina de greseli gramaticale
-vii
-s-au

| Șușșș a răspuns:

Pai,din intamplare ti-am citit intrebarile rolling on the floor

| Oana4340 a răspuns:

Cred ca ai uitat,dar aceasta intrebare ai mai pus'o,logic,cu aceleasi greseli gramaticale...
Incearca sa pui mana pe carte,si dupa, pune intrebari pe T.p.u, ok?

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai amuzant mi-e lene sa scriu, dar uite iti scriu unul ingrozitor.X_x:

Sa iti vad tie intrebareasi greselile din ea, femeie!
Pleaca in momentul asta la scoala si fa 4 ore suplimentare de romana!time out