| Hyourinmaru a întrebat:

Deci tocmai am terminat Zankyou no terror, care e absolut genial, si mai vreau anime-uri de genu', cum e si Death note, Psycho-pass... Geniale happy Binenteles ca dau si funda

Răspuns Câştigător
| Apheleia a răspuns:

Pe langa Monster, cred ca ar trebuie sa vizionezi si Code Geass, No.6, Terra Formars(e ongoing), Baccano, care m-au impresionat si mi-au placut.
Hmm, haide sa mentionez si de Saikano, in caz ca vei avea timp de el(e destul de interesant).
Sper ca te-am ajutat. ^^

7 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Trebuie să te uiţi la Kuroshitsuji! E pur şi simplu genial!

| Hyourinmaru explică (pentru BlackRaven45):

Am vazut toate cele 3 sezoane si da, este foarte reusit happy

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Atunci:
-Avatar :The last airbender
-Avatar: The legend of Korra
-Death note
-Vampire knight
-Ghost stories
-Soul Eater
-Hataraku Maou-sama
-No game No life
-Kamisama Hajimemashita
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Lovely Complex
-Inu x Boku SS
-Diabolik lovers
-Special A
-Uta no Prince-sama
-Hiiro no Kakera
-Kamigami no Asobi

Astea îţi spun că chiar merită văzute. ^^

| Apheleia a răspuns:

Buna! Ma bucur sa vad ca apreciezi anime-urile de acest gen.
Eu ti-as sugera Monster, care este absolut genial! Are 74 de episoade(daca imi amitesc bine), dar merita.

| Hyourinmaru explică (pentru Apheleia):

Multam! Tu esti singurul (esti baiat sau fata?) care a raspuns cerintei mele si care e in stare sa aprecieze cat de bun este un anime dintre cei care mi-au raspuns. Am vazut Code Geass, o sa ma uit la restul. happy

| Apheleia a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Sunt fatawinking laughing
Sunt sigura ca si restul nu te vor dezamagi, mai ales daca stii cum sa le privesti.
Ma bucur ca te-am ajutat. >big grin

| Apheleia a răspuns (pentru Apheleia):

Pe langa Monster, cred ca ar trebuie sa vizionezi si Code Geass, No.6, Terra Formars(e ongoing), Baccano, care m-au impresionat si mi-au placut.
Hmm, haide sa mentionez si de Saikano, in caz ca vei avea timp de el(e destul de interesant).
Sper ca te-am ajutat. ^^

| Lady2909 a răspuns:

Iti recomand urmatoarele:
-Corpse Party:Tortured Souls;
-Dantalian no shoka;
-Another;
-Uraboku;
-Blue exorcist;
-Amon debiruman mokushiroku;
-Ayakashi;
-Shiki;
-Kampfer;
-Inu x boku ss;
-Bio hunter;
-Blood:the last vampire;
-Demon prinde-sama;
-High school of death;
-Tasogare otome x amnesia;
-Elfen elied;
-Hyouka;
-Yami shibai;