| genifar45 a întrebat:

Hey minna! Un anime gen Zankyou no terror sau Deadh note? Funda ^_^

Răspuns Câştigător
| Yuuuuuki a răspuns:

Kamisama no memochou
Tokyo ghoul

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Tokyo ghoul
Code geass - e foarte foarte asemanator cu death note, o sa observi asta foarte repede, doar ca aici nu e vorba de politie.
Parasyte
Death parade asta e nou, dar merita incercat.

| genifar45 explică:

Ms dar le.am vazut deja :\

| genifar45 explică:

Cu darker than black am ramas pe la inceput mai demult si nu m-a impresionat asa tare ca sa il continuu.

| genifar45 explică:

Pe tokio ghoul cred ca il stie toata lumea si sunt la zi cu episoadele dar Kamisama no memochou nu l.am vazut. Ms ^_^

| khaterin a răspuns:

Eu am terminat Darker than black si mi se pare ca seamana cu death note

| DenysaDeen22 a răspuns:

Gen Death Note ......Pffffff