| Geass1 a întrebat:

Despre ce ese vorba in One Punch Man?
Si de ce este atat de discutat?
Merita animele?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Este un tip care nu isi gaseste de munca si el visa de mic sa devina super erou asa ca timp de 3 ani se antreneaza si devine foarte puternic desi nu are super puteri. Din perspectiva mea e mai mult comedie dar are si destui monstri de pe nu stiu ce planete. Daca te plictisesti si nu ai la ce sa te uiti merita vazut, dar daca ai ceva mai bun de facut nu prea e cine stie ce. Finalul te lasa in pom nitel.

5 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

E foarte tare. Nu stiu mie imi place cel putin. E comedie si m-am uitat pentru personaje =]] Eu zic sa te uiti sa iti faci tu o parere despre el.

| Kizei a răspuns:

E asa de discutat pentru ca da cam aceeasi senzatie care o aveai cand te uitai la dragon ball, doar ca in One Punch Man un atac nu dureaza 12 episoade. happy
E si ceva comedie din cate am auzit, eu nu m-am uitat la One Punch Man pentru ca mi se pare plictisitor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kizei):

Si mie mi se pare plictisitor... adica nu e absolut nimic interesant daca stii de fiecare data cum se termina lupta >.<

mereu castiga saitama dintr-o singura lovitura...

nu m-am uitat si nici nu intentionez sa ma uit.

| Teodoru_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu castiga mereu Saitama dintr-o singura lovitura...intalneste si oponenti puternici. Ideea e ca se arata si alte lupte dintre el si seniorul său, sau mai degrabă spus elevul său..nu vreau sa fac prea mult spoil...e un anime de 12 episoade ce face cât sezoane întregi la altele.

| Mariadaly a răspuns:

E foarte lol...merita