| 211wasgnij a întrebat:

Din cate stiu balenele sunt de gen feminin, oare ele au ciclu menstrual si daca da, cat le dureaza in medie? In acea perioada sunt ca femeile: nervoase si puse pe harta cu oricine le iese in cale pentru orice lucru cat de mic sau poate ca apa rece le tempereaza ca de cat?

Răspuns Câştigător
| Iustina_1557 a răspuns:

Pai din cate cred eu nu pentru ca apa e incolora si cateodata albastra dar daca ar avea iti dai seama s-ar face toata apa rosie laughing)))))))

| 211wasgnij explică (pentru Iustina_1557):

Mersi ca m-ai desteptat, multi se zbat sa supravietuiasca in aceste zile si uite la mine ce dileme majore am pe cap.

3 răspunsuri:
| 211wasgnij explică (pentru Mihaita23):

Multumesc pentru raspuns dar poate nu ai observat in ce categorie am postat intrebarea. Si totusi nu am fost lamurit aproape deloc, viziteaza site-ul postat de tine si vezi cate poti sa intelegi.