| TeruoSan a întrebat:

Doriti o funda? atunci scrieti-mi aici o gluma interesanta////ca sa rid//care e mai super primeste funda =)

Răspuns Câştigător
| miaonici a răspuns:

La un BAC se prezinta elevi cu diferite pregatiri. Intra primul foarte pregatit si iese radios: - Cum a fost? îl intreaba ceilalti. - E… ca între profesori… - Adica…? - Ei întrebau, eu raspundeam, ne completam… Intra al doilea si la iesire aceeasi întrebare: - Cum a fost? - Ca de la profesori la elev… ei întrebau, eu raspundeam, ma mai ajutau ei… Intra al treilea… si la iesire: - Cum a fost? - E… cum sa fie… ca între popi… - Cum asa? - Pai ei întrebau, eu îmi faceam cruce, eu raspundeam, îsi faceau ei cruce! laughing

si gaina spuse "daca as avea maini m-as taia singura"

mparatul avea o gradina si in fund un mar rolling on the floor

Mesajul unui manelist pentru prietena lui:
Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

O glumă interesantă.

| deea221 a răspuns:

I: De ce se numesc : Patrule de politie, desi ei umbla cate trei?
R: Pt ca altfel s-ar numi Tripule...rolling on the floor

| CrysaCrysy a răspuns:

Doi prieteni Prost(numele) si Nimeni(numele) se duc sa innoate. Nimeni nu stia sa innoate si a inceput sa se inece. Zice Prost:
-Ajutor! Se ineaca! sE INEACA!
Un salvamar il intreaba:
-Cine se ineaca baiete?
-Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da, ma cunosti?
Eu mor de rasrolling on the floor)))

| Codrina13 a răspuns:

Inaintea unei operatii, chirurgul isi intreaba pacientul:
- Ce varsta aveti?
- Peste o luna voi implini 40 de ani.
Chirurgul spune:
- Brabo, bravo, imi place optimismul dumneavoastra!