| pisikutzza22 a întrebat:

Fetelor va propun un concurs! Uitati-va in poseta si scrieti tot ce gasiti pe acolo.cea mai interesanta poseta primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| JamilaGizeh a răspuns:

Portofelul cu bani, telefon, cheile, 3 gloss-uri de buze,un ruj roz, o pudra, o pensula pentru pudra, penseta, pila de unghii, 2 mascara,creion pentru sprancene,tus,parfum,guma de mestecat, o oglinda cu perie de par, o mini agenda, pix, bomboanehappy, 2 agrafe de par, casti pentru telefon si cam atat.

14 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Pai...portofel,telefon,un gloss transparent, 2 rujuri roz,un corector,fond de ten,pudra, parfum, pila de unghii, guma de mestecat, pieptene, 2 absorbante, vreo 3 pixuri,o iconita,bomboane de menta,casti de telefon,o foarfecuta mica,o umbrela de geanta(la mine se anunta ploaie), un ursulet micut de plus, sticla cu apa, niste biscuiti.Da, stiu, am muuultee!

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Poi in poseta mea sunt:
~casti de mp4
~un inel cu fundita
~luciu de buze
~aparatul foto
~un pix
~o iconita
~Cheile
~un post-it cu inimioare
~fixativ
~un lantisor
~o carte
~bani love struck

cam atat love struck

| positivity a răspuns:

Sunt fată, dar există o mică problemă.
Nu am geantă.

| Kasia a răspuns:

1.portofel
2.agrafe de par
3. pudra
4.guma de mestecat
5.balsam de buze cu spf
6.luciu de buze pentru volum
7.carbuni pentru desen-portrete
8. pixuri colorate
9.un stilou
10.un marker
11.o agenda mica
12.o alta agenda micalaughing
13.o crema de maini
14.un cd
15. ochelari de soare
16.servetele umede
17.o pagina dintr-un ziar
18.un ruj rosu
19.cutiuta cu minuni-oriflame
20.un burete de par
21.un pliculet de frappe
23.un creion pentru portrete

| papusica987 a răspuns:

Pai in gentuta mea se gasesc:
un portfard care contine: fond de ten, rimel, luciu de buze, tus.
Parfum.
cheile.
telefon.
mp4.
portofel.
buletinu.
o pila si o penseta.
servetele umede.
un tampon.
o iconita.
love struck in a ta?

| pisikutzza22 explică (pentru papusica987):

In a mea se gasesc:portofelul cheile telefonul tigarea electronica anticearcan 2 rujuri 2 luciuri pudra servetele umede mini deodorant 2 elastice par creion negru ata dentara spray de gura parfum agenda pix
credeam ca doar la mine sunt asa multe laughing)

| TooNight a răspuns:

Un parfum,un pachet cu servetele,alt parfum,un strugurel,castile,telefonul,jucarii,o foarfeca,un piaptan, portofelu, niste bani inclusi in ellaughing, un stick, cheile, o sticla de apa si gata.big grin

| Stassy a răspuns:

Deci eu am asa :

Pudriera, agrafe, un rimel, un strugurel, 3 pixuri, doua carnetele, un mar, portofelul, o lanterna miica, ac sh ata, Lipici, niste pansamente, o sticluta foarte micuta cu putin spirt, o oglinda de rezerva, niste fond de ten, parfum, un piepten, am gasit sh o oja, servetele, telefonul, castile sh cam atat.

happy

| hässlich a răspuns:

Ok,dar ce se intampla daca una minte? Dar in fine, am niste casti dinalea mari, mp3-ul,fixativ,o fontita straight face fon de ten alb, rimel, ruj albastru care daca til stergi de pe buze ramane roz aprins doua zile si 2 ob-uri straight face

| ramona1989 a răspuns:

Portofel,portfard(ruj,rimel,fond de ten parfumul preferat bvlgari omnia), ochelari de soare telefon si cheile de la masina si casa

| TraficDeViSe a răspuns:

Rimel.servetele umede,servetele uscate, luciu, farduri, castile de la telefon, mp4, fond de ten., o bratara, si o agenda.

| thaisfersoza a răspuns:

Drept sa iti spun ce am eu in geanta laughing ( DAR SA NU MA COPIEZE NIMENI! ATUNCI NU MAI E CONCURS )incepem am pachet de servetele, portofel, doua balsamuri de buze, teelefon si casti. un plick cu ciocolata calda, un pachet de guma ( nu te soca sunt multe geanata mea este destul incat sa incapa oricehee hee big grin ) o trusa mica de machiaj, o pereche de ochelari si un parfum mititel, cheia de la masina, poate ca sunt putine dar de mai multe nu am nevoie FUNDA?

| anonima222 a răspuns:

Si cam asa arata genuta mea :
-un fond de ten
-un balsan de buze, un ruj portocaliu si unul rosu
-creion de ochi negru, verde
-ochelari de soare
-cheile de la apartament
-oglinda
-2 pixuri si un carnetel
-guma de mestecat si un Snickers big grin
-un pieptene
-3 absorbante
-aparatul foto
-telefonul mobil
-casti
-un parfum micut
-buletinul
-portofelul cam golutz laughing
-o foarfecuta si o pila de unghii
-un stick
-ceva agrafe de par
-un pachet de servetele
-o poza mica cu iubitul meu happy
Si cam atat. Putine, nu? laughing