| Tenzor a întrebat:

Era acum mult timp, 5-6 ani probabil pe cartoon network un desene cu niste extraterestii verzi, un fel de film mai mult ( nu era animatie desenata ) nu mai imi aduc aminte mai nimic din acel desene-serial, stiu ca imi aducea fiori tot timpul cand ma uitam la el

3 răspunsuri:
| JackFrost96 a răspuns:

Singurul desene pe care il stiu eu, care se aseamana intr-o oarecare masura cu descrierea ta e Pet Alien, uite aici un video:
https://www.youtube.com/watch?v=eNTIxMPqMzc

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Variante:
Filmul Scooby Doo cu extraterstri.
Titanul Simbionic:Nu erau extraterestri verzi, dar erau scarbosi
Megas XLR:Cam ce ai zis desi e comedie
Planet 51:film cu extraterestrii 3d.
Ben 10 are de asemenea cateva filme, nu doar animat.

| Edison13514 a răspuns:

Aventurile lui Sarah Jane Smith