| Novembeer a întrebat:

Era mai demult un desen animat pe fox kids sau jetix, nu mai tin minte, cu curse de masini (in general masini). Aveau si un joc tot cam asa. Stie cineva despre ce vorbesc? Va rog! big grin

Răspuns Câştigător
| ionutpop32 a răspuns:

Sunt sigur ca vorbesti despre ''piloti nascar''. Da intr-adevar erau pe jetix si intr-adevar este si un joc. E foarte tare jocul eu il am, gasesti toate personajele in el.

| Novembeer explică (pentru ionutpop32):

Gosh, asa ii zicea! Am cautat aproape toata ziua numele. Il jucam cand eram mica si nu stiu de ce mi-a venit acum in minte. Mersi mult!

1 răspuns: