| Alina_2047 a întrebat:

Era pe Jetix (daca nu chiar pe FoxKids) un desen animat despre curse de masini.Nu mai tineti minte cum se chema?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Desenul se numeste Pilotii Nascar.
http://imageshack.us/f/824/rnodw85927502.jpg/
Numai bine!

7 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Era cumva Masini2?

PS:Am s-o intreb pe surioara mea k si asa ea se uita numai la desenele alea rolling on the floor

| MaeRiAh a răspuns:

Nascar sau oban cursele stelare

| LoStEyEs a răspuns:

Gata mai stiuwinking era pe-acolo si o fata roscata cu parul scurt, nu? nu mai tin minte nici eu titlul, dar eu am avut jocul, si era soooooooooooooper!winking p.s. imi pare rau k nu te-am putut ajuta sad

| larisa97lari a răspuns:

Cars...credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nascar?

| Gabitza00 a răspuns:

Stiuuuuu yop il gasesti sigur aici =))=)) pe www.google.com