| ryuu a întrebat:

Este oficial, povestea lui Naruto (manga) ajunge la final, data fiind 10 Noiembrie a.c.
http://www.animenewsnetwork.com/......eks/.79600

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e. ma uit de 6 ani la el. era si timpul, ca ma saturasem dracu de atata prostie. oricum, ce e pur si simplu patetic ca nu il vom vedea ca hokage. mananca rahat din 99 in coa", si tot nu il vedem cu acea haine pe el. aiurea

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Nu m-am uitat la shippuden, m-am plictisit, dar naruto a fost marfa, prima serie.

| 德尼莎 a răspuns:

Nuuu crying(( este prea genial serialul ca să, se termine! Aceasta serie este preferata mea + ca este primul anime vizionat de mine. Sper din tot sufletul cq acest anime sa aiba un final pe măsură. ^^

| OtakuForever a răspuns:

Buna,era de asteptat ca anul acesta sa se termine si Naruto manga. Sa vedem cum se va termina Manga, eu chiar sunt curioasa sa vad. Chiar daca nu imi mai placea astat de mult Naruto, el va ramane primul anime care l-am vazut si m-a facut un fan mare al anime-urilor! Partea buna este ca anime-ul se va termina in 2015, deci mai avem Naruto. happy
La revedere.

| ryuu explică (pentru OtakuForever):

De ceva timp nici mie nu imi mai placea chiar asa de mult, ca la inceput.
dupa parerea mea, au cam dat cu anime-ul si manga-ul de pamant.

| OtakuForever a răspuns (pentru ryuu):

Da, mai ales cum s-a terminat razboiul, anime-ul se misca cam incet, daca imi dau seama in episoadele de saptamanele trecute nu faceau nici un macar un cap. din manga. Macar sa speram ca finalul va fi unul extraordinar, care l-ar merita diplin. Abia astept. happy Tu cu cine tii, Naruto sau Sasuke?
Eu tin cu Naruto, dar nu as vrea sa moara Sasuke, decat sa-i dea o bataie buna Naruto. In plus, Naruto merita sa devina Hokage, pentru ca el nu a uitat de legaturile lui din trecut si oameni care l-au ajutat.

| megamaster a răspuns:

Ba frate, logic ar fi si sezonul 3 deja aratind povestea fiecaruia dupa sezon, deoarece
1.in ultima manga daca te uiti pe la sfirsit lui sasuke i se pare ca il urmareste cineva, desi pare a fi doar imaginatia lui
2.se face o noua adunare a celor 5 kage, ok si ce se intimpla, ce discuta acolo
3. logic,eremitul celor sase cai a creat nishuu(jutsu)isa el pe final dispare ok,bestiile cu cozi ramin dar sunt separate, printesa kaguya e distrusa, sa ne gindim in cazul asta nu ar ttrebui sa dispara jutsu, chakra etc.
dupa cum am cercetat autorul creaza si alte manga deci nu cred ca s-ar opri, sansele sunt mari de a crea si un al3 sezon.
Sa nu uitam ca si konohamaru doreste sa devina hogake desi e cam neinsemnata treaba asta este importanta, sunt multe motive pentru care autorul ar mai crea si al 3 sezon, plus ca primele declaratii a fost
"vom vedea"oamenii s-au plins cu privire ca ar mai dori un al 3 sezon, sunt alti autori ce ar dori ca sa cumpere actiunile si drepturile asta se stie de mult, deci cine stie; poate vedem peste vreo 2 ani un al 3 sezon, oricum seria 700animata va aparea in 5, 9 ani aproximativ.