| dyanahanako a întrebat:

Exista cumva pe internet vreo lista cu toate personajele din Naruto (nu Naruto Sihppunden) care sa aiba eventual si poza alaturi? Am nevoie de ea, pentru ca stiu ca era cineva care avea o voce foarte frumoasa atunci cand vorbea, si nu imi mai amintesc... Sau puteti sa spuneti voi care era vocea voastra preferata. A mea e cea a lui Orochimaru, in orice caz happy

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Uite aici o lista cu toate personajele si actorii +staff-ul anime-ului.
http://myanimelist.net/anime/1735/Naruto:_Shippuuden/characters

Vocea lui Shikamaru :D