| Omegatronistul a întrebat:

Spuneti-mi muzica voastra preferata! Pentru cea mai frumoasa muzica dau funda!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......BUJztI884M

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Imi place orice muzica in afara de manele!
Urasc manelele si cocalarii.
Eu ascult rapp/ pop, rock
De exemplu http://www.youtube.com/watch?v=M6g4D4dStmY

| Duucu a răspuns:

Blues-ul
Pana mea... nu mai zic nimic de rock.Deja prea mulți idioți de la mine știu cine-s Nightwish și Nirvana... mă irită chestia asta

| Crucified a răspuns (pentru Duucu):

Ce roacăr satanist e DucuCent ăsta... De ce eşti aşa de roacăr? De ce?

| Duucu a răspuns (pentru Crucified):

Https://www.youtube.com/watch?v=-MGEInxet4A
Because I was born for my HARLEY DAVIDSON \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jazzzzz... cu influente rock gen The Aristocrats, Addison groove project, Cynic, etc. Ma rog, nu e singurul gen pe care il ascult, mai sunt multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rap: Underman, Cedry2k, Raku, etc.
Rock: Nirvana, The Deadly Syndrome, Nine Horses, etc.
Metal: Iron Maiden, Metallica, Black Sabbath, etc.
Country: Johnny Cash
Pop: Michael Jackson
Trance: Stine Grove.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Mie imi place rock-ul si pop-ul in special, dar ascult si alte genuri de muzica cum ar fi dubstep sau reggaewinking

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Ascult mai multe genuri.
la ce te referi? melodia mea preferata sau..am multe cantece preferate
ca si Artista preferata de la care ascult unele melodii e Andra

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

LadyGaga-Applause sau The Beatles-Love me do sau I just wanna feel...(nu mai stiu de cine) passenger-let her go