| JadeBGE a întrebat:

Exista fantome? Daca da vreau neaprat povesti cu fantome.

Răspuns Câştigător
| Becanee a răspuns:

Unii oameni presupun ca DA...Cauta pe google Padurea Hoia-Baciu.Acolo s`a dat la televizor ca unii au filmat niste chestii stranii si dupa au disparut acele casete video.Si au aratat si poze care sunt facute in aceea padure un apar fantome:d. Fundaapuppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| greeneyesforever25 a răspuns:

Chiar daca nu exista fantome mie imi plac povestile cu ele http://spectrulrealitatii.ro/povesti.php

| MicroCip a răspuns:

Nu exista

| R3V0 a răspuns:

Toata lumea stie ca nu exista fantome dar fenomenele astea paranormale ne fac sa credem ca totusi exista