| youloveme a întrebat:

Exista fantome? Vreau povesti reale...

Răspuns Câştigător
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Fantomele chiar exista, chiar ieri am vazut pe protv ca ceva vedeta a avut fantome in casa si ca avea vise ciudate din cauza fantomelee. chiar exista fie ca vrei sa crezi sau nu

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti povestesc ceva acum de unde stii ca este reala? Doar pentru ca iti spun ca este reala?

| William a răspuns:

Vrei povesti reale despre ceva ce nu exista...

| iflirius a răspuns:

Este alegerea ta de a crede sau nu în paranormal. De fapt, o fantomă nu e ceva chiar atât de paranormal. Conform wikipedia, o fantomă reprezintă duhul unui mort legat de pământ. În general ele nu vor să sperie pe nimeni, cum vezi în filme sau desene, ci doar își vizitează locurile prin care au trecut când au fost în viață. Eu cred că există, dar îți recomad să simți pe pielea ta înainte de a crede sau nu. Cei ce n-au văzut, normal că nu vor crede. Experimentează întâi.

| Anaais a răspuns:

Nu exista.De fapt, depinde doar de tine. Daca crezi in ele, te vei speria de orice lucru banal si aceste lucruri nu vor face nimic altceva decat sa te intareasca mai tare sa crezi in ele