| Dare a întrebat:

Vreau niste povesti cu fantome asa ceva da nu site k. Funditzoi!

Răspuns Câştigător
| Dan1989P a răspuns:

Buna.Am o serie de intamplari cat se poate de reale.De cand a murit sotia mea se intampla lucruri ciudate in casa. O data eram cu baiatul la tara, si ne-am intors seara.Cand am intrat in camera mea am vazut ca totul era in perfecta ordine ( ea avea obiceiul de a face peste tot curat, cat de putina murdarie era dar tot facea curat.), am intrebat toti vecini daca au trecut parintii mei sau daca au vazut un hot dar toti au spus nu.Eram total uimit.Nu-mi venea sa cred...Sau mai este o faza care chiar ma duce la gandul ca spiritele exista: Eu si cu copilul eram plecati (nu mai stiu unde) si nu am lasat casa in perfecta ordine dar era curat cat de cat. A treia zii cand m-am intors casa era dezordonata si parca trecuse o tornada pe acolo...Nu stiu sa-ti explic dar de cand a murit sotia tot simt ca ea este langa mine si ca vrea sa ma atinga, dar nu reuseste, o aud foarte clar cand imi striga numele, dar chestia este ca nu numai eu o aud ci si altii care au fost la mine, inclusiv mama mea care este bona baiatului.Am ramas socat.Nu stiu ce sa cred dar stiind ca ea este acolo si ca vrea sa ajunga la mine, sa comunice, ma face dezamagit si lucrul cel mai neplacut pentru mine este dezamagirea.Iti jur pe tot ce am mai sfant si drag in lume este real.Nu pot sa-ti descriu ce simt.Ma simt intr-un fel trist deoarece nu-i pot spune cat o iubesc si cata nevoie avem de ea, ceea ce pentru uni este de ras dar pentru mine este sfasietor.

1 răspuns:
| ir3al a răspuns:

Cauta pe youtube video fantome, eu m-am uitat si am crezut ca mor! jur...vizionare placuta!