| PastilutzaColorata a întrebat:

Fac personaje chibi normale sau stick! spuneti-mi cu ce sa va imbrac culoarea pielii, a ochilor, a parului si cum sa fie mediu scurt sau lung cu breton sau fara... a si ce culoare vreti al machiaj si hainewinking

11 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu vreau normala:
culoarea pielii: alba normal
a ochilor: caprui
a parului: negru sau maro inchis si sa fie lung cu breton
machiajul:pai...cred ca roz...
hainele:um...rosii sau roz

| lexualex11 a răspuns:

Paii
piele:normala alba
Ochi:capruii
Par:negru cu breton si par scurt
Haine:blugi si un tricou negru

| lexualex11 a răspuns:

Pai chibi
Piele:alba
Par:scurt negru fara breton
Haine negre
Ochi:negri
Machiaj:negru

| 3DPixel a răspuns:

Copy-paster! phbbbbt

| PastilutzaColorata explică:

Apropo daca vreti chibi asa arata:http://i.imgur.com/jC4V6.png
normal:http://i.imgur.com/YytbW.png
si stick pai... arata ca un stick :))

| VacutzaRoscata a răspuns:

Vreau chibi
piele deschisa
ochii verzi
parul brunet, foarte lung si cu breton pe o parte
o rochie mov si pantofi negrii love struck fara machiaj

| TheFeeye a răspuns:

Nu prea arata a chibi :/.

| Florinaa14 a răspuns:

Poiii...
Pielea-normala
Ochi-albatrii mari
Par-lung si cu breton/saten spre blond
Machiaj-roz si negru
Haine-fusta mini de blugi cu o fundita pe margine un tricou dala cu buricu gol roz si papucei cu toooc

| NoIdentity a răspuns:

Chibi.piele maronie,ochi negri,par negru cu suvite in fata roscate,par mediu,cu breton pana la gura, machiaj negru, sh pantaloni de blugi scurti.sh un maieu. sper ca se poate.multumesc.yo_star_baby26 ---id meu:*

| CamiBă a răspuns:

Uhmm...
Chibi
Piele deschisa la culoare
Ochi maaari capruui
Par brunet un pic mai jos de umeri cu breton
Machiaj negru si ruj roz, muuuult rimel
Haine mai de emo laughing
Ty love struck!

| traficantadepufuleti1234 a răspuns:

Pai pielea sa fie alba parul in codite impletite roscat pana la spate si sa aiba parul in ochi si ochi verzi fara macheaj si sa fie imbracata intr-o camasaalba cu dungi rosi big grin o fusta putin mai scurta de genunchi si niste cizme sa daca conteaza as vrea sa fie inaltabig grin