| anonim_4396 a întrebat:

Chibi commisions are now open! Dar de data asta, voi face altceva (ca sa nu imi mai sariti in cap, you know guys sunt si eu humanoida). Imi spuneti voi cum vreti sa desenez chibi-ul.thinking Parul, ochii, hainele, culoarea pielii daca vreti.Si eu aleg o idee, doua, depinde de cate am chef si o sa desenez, le postez eu mai tarziu.So,sariti cu idei in raspunsuri. Poate sa fie si un personaj dintr-un anime sau desen, dar sa puneti si poza.

8 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Așa plz: http://i.imgur.com/BL8Br.jpg
:o3

| Ţepeşu a răspuns (pentru Kazimir):

Puu! S-o stuchi in gurita ei mirifica si intre ochisorii aia sasii sa n-o diochi... Arata ca o *punct puncte* cu manute!

| Ţepeşu a răspuns:

Apropo, vreau sa arte asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Tie ti-am facut deja.big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ok,acum puteti sa imi dati si niste raspunsuri serioase? Sau inca nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Anduuu a răspuns:

Hmm,as vrea si eu un chibi d-ala ca stiu ca te pricepi! Deci,eu sunt fata, imbracama-n blugi, un tricou verde si tenesibig grin! am parul lung, culoare.saten deschis si ochi verzi! Merci:*

Cash?