| Aylee a întrebat:

Facut la plictiseala http://imgur.com/WnYtN

Răspuns Câştigător
| xerox a răspuns:

Imi place. Sper ca nu ti-a adus nimeni prajituri

10 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Mi-a placut sfarsitul laughing
"the end, cine nu m'a'nghite sa ma suga"

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Doamne ce cuvinte urata ai folosit! Mie una mi se pare ca lau facut chiar la plictiseala unde ai invatat aceste cuvinte urata de te-ar vedea adminul ia gandeste ce sar alege de tine! Eu una iti rup coada si zic Nu Imi place

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

@aylee nu e vorba de ceva, e frumos comicul faza e ca nu e frumos sa folosesti cuvinte urate mereu poate 3 cuvinte urate intr-un comic oricine pune...nu dau NUME

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Nu esti bulangiu oricum e tare comicu

| Aylee explică:

Da multumesc. Apreciez critica.

| Aylee explică:

V-am dat la toti voturi sa nu spuneti ca sunt bulangiu. Si multumesc Cosmin3D acest comic influenteaza ceva din viata reala, majoritatea asa reactioneaza.

| Aylee explică:

Nu, nu mi-a adus;] multumesc de replay, va tin eu minte!

| Aylee explică:

Invata limba romana. Dupa contacteaza-ma.

| Aylee explică:

Gresit. Nici acum nu ai invatat limba romana. Te rog reia. Nu am inteles ce vrei sa imi zici.

| Aylee explică:

Tot prost esti. Slobozi-m-as pe prima albina care se aseaza pe floarea mormantului ma-tii.