| Martianul a întrebat:

La multi ani TPU! Uitati un mic comic facut din prosteala, sper sa va placa in lipsa supercomicului lui Cretaker, macar de plictiseala!
http://imgur.com/G7cNb.png

7 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Joke's on you faggot, tocmai am postat partea a 6-a

| Pisicuța a răspuns:

Din cate stiu acum mai are destul de facut la partea a 6-a, din cate stiu

| Loome a răspuns:

Lol, o sa postez partea a 2a in curand. take care and... try to progress.

| DrugFree a răspuns:

@ReeDcss are dreptate, ce e ala? Daca e comic nu stiu ce sa zic. Macar stii ce e ala,, comic"?

| uǝʞɔıp a răspuns:

Sa mor eu daca am inteles ceva

| uǝʞɔıp a răspuns:

Doooamne daca linile alea aruncate pe foaie este un comic...ma sinucid laughing

| PurePoison a răspuns:

An nou bun funditarilor laughing asta e buna