| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda mare, mare, asa de an nou big grin! Ce manga de calitate stiti? Inafara de cele gen : Naruto, One Piece, Bleach si celalalte care au anime-uri foarte cunoscute. Va roooog frumos big grin...

9 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

L-Dk

| Ramona000 a răspuns:

Vampire Kisses, Pandora Hearts, Fairy Tail, Doll Star

| mAnGalvr a răspuns:

Pandora Hearts e grozava (devine din ce in ce mai interesanta pe parcursul citiriiwinking ) Bune mai sunt si Another,Mirai Nikki, Tales of the Abyss, Doll Star, Durarara, Blood-C, Darker than Black si mai sunt...
Sper sa-ti placa!

| IRegretNothing a răspuns:

Vampire Kisses, Vampire Knight, Desire Climax, Girls of the Wild's... Nu stiu. Depinde ce gen cauti si ce definitie ai pentru "calitate".

| FaraIdeiDeNume explică (pentru IRegretNothing):

Corect, am tendinta de a folosii termeni vagi. Scuze, pai prin calitate eu inteleg ca povestea sa fie buna, adica sa nu te plictiseasca, si personajele sa fie desenate rezonabil, nu am pretentii de cinci stele, dar sa le pot totusi diferentia de un tufis laughing. P.s nu prea imi plac cele romantica, scuze, am uitat sa specific in intrebare... straight face

| IRegretNothing a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Ok, scuze, lasand cele romantice deoparte... Dorohedoro e destul de tare, dupa parerea mea, apoi Soul Eater, Tales of the Abyss, Highschool of the Dead, etc. Daca mai ai nevoie, sunt aici.; D

| FaraIdeiDeNume explică (pentru IRegretNothing):

Nu-ti cere scuze laughing... Ma uit numai de cat peste ele big grin, par bune recomandarile avand in vedere ca am vazut anime-ul H.O.T.D laughing. Mersi mult happy

| Himitsu26 a răspuns:

Ar trebui sa incerci Fairy Tail este o manga foarte cunoscuta, dar daca vrei ceva diferit incearca The world God only knows, este una dintre preferatele mele! Ao no Exorcist mai poti incerca...dar fiecare are gusturi diferite...depinde ce genere iti place!