| ElenaOana15 a întrebat:

Heei,imi puteti recomanda niste anime interesante? Preferabil sa fie tip harem (cand mai multi baieti plac o fata) si cu lupte, gen Hakuouki.Bine,nu-i neaparat sa fie si cu lupte, dar sa fie romantice. Daca ati putea sa imi dati si niste mici descrieri ar fi si mai bine happy
P.S. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Sunt reverse harem, ca normal harem e invers, ya know, 1 tip si mai multe tipe.
Oricum si mie imi plac anime-urile de genul, desi nu toate sunt bune.
Arcana famiglia (e vorba de mai multi tipi care trebuie sa se dueleze, iar cel care castiga o va lua mana ficei lui Mondo, Felicita. E foarte dragalas anime-ul).
Brothers conflict (tatal lui Ema se recasatoreste, iar ea e nevoita sa traiasca cu cei 13 noi frati)
Hiiro no kakera
Diabolik lovers (Yui e trimisa la un conac de tatal ei unde va trebuii sa traiasca cu 6 frati vampiri)
Amnesia (e vorba de o tipa, careia nu i se specifica numele in tot anime-ul, o vom numi Heroine, care se trezeste dupa numeroase accidente in data de 1 august, in lumi diferite).
Uta no prince-sama
Starry sky

| ElenaOana15 explică (pentru Deleb):

Merci mult, mi-a placut atat de mult Dibolik lovers incat in doua zile am vazut toate episoadele laughing). Mai stii si alte anime gen Diabolik lovers?(in afara de Vampire Knight, am vazut ambele sezoane) big grin

1 răspuns: