| RealAnimeLife a întrebat:

Ce anime-uri romantice imi puteti recomanda?

8 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Nana
kimi ni todoke
bokura ga ita
paradise kiss
chobits
gravitation
full metal panic-fumoffu
inuyasha
lovely complex
kaleido star
kaicho wa maid sama
love hina
the wall flower
peach girl
ouran koukou host club
toradora
unele le poti viziona pe wwwanimekage.ro

| ピンク a răspuns:

Lets see... Ouran High School Host Club, Paradise Kiss, Kampfer, Shugo Chara, Fruits Basket, InuYasha, Full Moon wo Sagashite, Itazura na Kiss, Kaze no Stigma, Kaicou wa Maid-sama!, Special A, Tokyo Mew Mew, Kimikiss Pure Ruge, DN Angel, Clannad, Ano Hana, Ano Natsu de Matteru, Rosario Vampire, Vampire Knight, Toradora, Peach Girl, Lovely Complex... cam astea. Merita vazute! ♥.

| Printzess a răspuns:

Inuyasha love struck
paradise kiss
yuyu hacusho
vampire knight
vampire knight guilty
uraboku love struck
death note:d

| 000Diddy000 a răspuns:

Clannad, Vampire knight, chiar daca e mai mult cu vampiri se axeaza pe povestea de dragoste dintre Yuuki-Zero si Yuuki-Kaname, Nana, Dance in the Vampire Bund, Fruit Basket, care din punctul meu de vedere se termina cam intr-un picor si... cam atat imi amintesc mai cauta pe kage http://anime.kage.ro/

| xAbb a răspuns:

Nana, Clannad, Full Metal Panic, Toradora, Kimi Ni todoke, ano natsu de matteru... Nu mai stiu :-s

| buldome a răspuns:

Mie mi-a placut: Love Hina, Midori no Hibi, Paradise Kiss, Inuyasha, NANA, Full Metal Panic si Fruits Basket

| shinigami1 a răspuns:

Clannad, ano natsu de matteru kimi ni todoke, onegai teacher, onegai twins, full metal panic, asobi ni iku eu, school days( are un final suuuuuper, hihihi, cei care l-au urmarit stiu despre ce este vorbahee hee ), Ai Yori Aoshi, Air, Aishiteruze Baby, Amagami SS, Bakuman, Dance in the Vampire Bund, Usagi Drop... etc. cam astea-s ce-mi vin pe moment in minte.