| genifar45 a întrebat:

Heey! Credeți ca va mai fi un sezon din Parasyte sau din Eternal Summer? ...Am mereu "norocul" sa văd anime care au un sfârșit cam nesfârșit. 0-0

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Hmm, pai din cate stiu "Parasyte" e inca ongoing, deci mai este pana se termina si poate avea un final..final.Cat despre "Free!" nu cred ca o sa mai aiba inca un sezon, adica mi so parut un sfarsit destul de bun*fiecare isi urmeaza visul.*.

3 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Pentru Parasyte nu cred ca va fi un sezon 2 si probabil nici n-o sa aiba nevoie de unul.Adica ultimul ep aparut e 11, iar in manga asta inseamna undeva pe la capitolul 31. Iar in total sunt 64 de capitole. Iaar avand in vedere ca anime-ul va avea 24 de episoade, cred ca se vor incadra foarte dragut.Deci fara sezon 2.
Cat despre Free! ES, eu inca nu l-am terminat, deeeci deci asculta la Dalyan.

| AlexanderTheG a răspuns:

Parasyte nu va avea un al 2 lea sezon dar ca sa te consolez iti pot da acest link ca sa vezi alte anime de genul :D
http://www.narutofcr.com/f231-prezentari-anime

| Hyourinmaru a răspuns:

Eu zic ca Free! ar mai putea avea un sezon, adica la anime-urile de gen sport pot fi cate sezoane vrei laughing concursuri, campinate, intreceri. Deci ar avea de unde sa mai scoata. Si eu vreau ataaaaaaaaaat de mult un sezon 3