| Dalyan a întrebat:

Hei, anime-ul Darker Than Black se merita vazut? Am vazut 3 episoade si parca este interesant dar parca ma plictiseste foarte tare...Cei care l-ati vazut deja..se intampla ceva interesant in el sau sa ma las balta? T_T.dau fundoi.

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Da,pe parcursul episoadelor apare mai multa actiune si ca sa nu-ti mai zic ca sezonul 2 e mai misto ca primul.

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Daps.Pe mine m-a captivat inca din primele secunde cand il urmarea pe contractorul ala pe acoperis...si inca e printre preferatele mele.
Dar mnah, depinde de gusturile fiecaruia...

| HaruNoHate a răspuns:

Mie mi s-a parut interesant. De fapt m-am enervat foarte tare ca nu am gasit Darker than black ova subtritrat in romana. Are cateva parti de mister si cateva de romantism din trecutul unui personaj. Acum depinde de tine daca iti place sau nu.