| anonim_4396 a întrebat:

Hey fani Otaku!

Voi ce parere aveti despre acest anime?

Darker Than Black. Merita vazut?

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Da, Cata, chiar merita vazut. E un fel de TG doar cu mult mai multe feluri de a ucide.

PS: de ce ai sters intrebarea?

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

N-am mai avut chef de ea. Pana la urma oricum ma uitam la el, nu prea conta ce zicea lumea. Merci oricum! Apreciez!

| vaporwave a răspuns:

fani otaku
ce ma

| RainmakerX a răspuns (pentru vaporwave):

Fani anime.

| vaporwave a răspuns (pentru RainmakerX):

da exact de ce ai sters intrebarea

| RainmakerX a răspuns (pentru vaporwave):

Vezi mai jos. Mi-am dat seama ca oricum ma uitam la anime-ul asta deci...nu a mai fost nevoie sa primesc notificari inutile. smug

Ma gandisem s-o sterg si sa-l intreb direct pe Croampa care eram sigur ca stie. Mi-a luat-o insa inainte cu raspunsul asa ca nu a mai fost nevoie sa-l intreb.
Simplu.