| yoadeea a întrebat:

Heloooooooo TPU! stiti vreun anime romance, comedy, action, psyhological, care sa aiba maxim 60 si ceva de episoade? gen soul eater, darker than black, psycho pass? si o descriere scurta! arigato!

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Code geass?

| puppetmaster a răspuns:

Sword art online,devil is a part-timer, zero no tsukaima, kaze no stigma, valkyria chronicles, dakara boku wa etc

| Park_Yu_Kki_1990 a răspuns:

Singurul raspuns care imi vine in minte e Guilty Crown. Despre un tip normal care intalneste o fata si o ajuta cand fura ceva, fara sa vrea foloseste acel ceva iar fata se transforma in arma lui. Are si psychologic pe acolo dar e mai mult o faza in care intra cand realizeaza cata putere are...