| Dalyan a întrebat:

Hei ati auzit ceva de un sezon 2 la Pandora Hearts sau la ce capitol din manga s-a oprit cu anime-ul?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Sfarsitul animeului e fortat, si nu prea coincide cu manga, deci nu prea cred ca va fi un sezon 2. Vreodata.
Anime-ul a urmat manga doar pana la capitolul 34-35, cand se duc Oz si ceilalti in Sablier.De exemplu, in anime se intalnesc cu Zai Vessalius si se sfarseste, iar in manga se intalnesc cu Elliot si cu Leo, si continua povestea.