| Katoteshika a întrebat:

Pandora hearts este anime ongoing? Este vreun sezon 2 sau ce? Povestea se termina cam brusc si e incomplet.

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Din pacate, nu o sa se mai faca. Manga a prins foarte bine din cate am inteles, are locul 46 in top lume, e ceva zic eu.
Eu as vrea un sezon nou, deoarece e un anime foarte bun, total diferit de celelalte.

| Katoteshika explică (pentru Deleb):

Unde pot vedea manga?

| Deleb a răspuns (pentru Katoteshika):

Sunt mai multe site-uri unde poti citi manga, dar in engleza desigur. Manga fox, manga panda, manga reader. manga here.

| Sakura13574 a răspuns:

Am impresia ca nu se mai face un sezon doi pentru ca animeul nu e prea vizionat.Dar poate il poti gasi manga