| RorySan a întrebat:

Stie cineva daca acest anime va avea sezon 2 pandora hearts?

Multumesc mult de ajutor.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta am gasit pe net happy
NO there will not be a season 2 as Pandora hearts is not popular enough to continue as an anime.

| RorySan explică (pentru DoarBogdan):

Mersi ^_^
kiss

| DoarBogdan a răspuns (pentru RorySan):

Cu placere, dar nu este meritul meu, adica m-am interesat si eu pe internet happy
Mersi si eu pentru funda :*
rose

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta si personajele principale au murit.
Va explic amandurora ce inseamna Pandora Hearts caci vad ca nimeni nu intelege.

Pandora Hearts = Akame Ga Kill
Ambele sunt facute dupa acelasi principiu. Cum vine asta?
Ambele au manga destul de mare ca sa faca inca vreo 2 sezoane dar din cauza profitului mic, scumpii si frumosii de producatori s-au gandit sa omoare personajele principale ca sa termine mai repede anime-urile.

| RorySan explică (pentru RainmakerX):

Da am inteles
dar prima oara nu am inteles ca au murit la sfarsit

| RainmakerX a răspuns (pentru RorySan):

Oricum nu conteaza... important este ca manga continua si povestea originala este cu ei 2 impreuna forever so... big grin

| RorySan explică (pentru RainmakerX):

Asa-i happy
mersi

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Ai ceva cu Akame laughing) nu ma lasi sa ma bucur de el ^^

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Normal ca am... Akame ga Kill a fost primul anime serios la care m-am uitat... si uita-te ce i-au facut T_T

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

A... ai facut microundele? happy

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da,am facut si floricele si de data asta mi-au iesit, yayaaya :'>

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Oo. Respect ^^

| Vandal a răspuns (pentru RainmakerX):

Am o nelamurire. Ei 2 impreuna fiind... Akame si Tatsumi (yas) sau Tatsumi si Mine ( oribil )? Please don't hate me.