| Katoteshika a întrebat:

Hei fani anime cine imi poate zice anime de dragoste cu o grafica buna (gen Diabolik lovers)?
Am vazut Lovely complex, Inuxboku ss, Bokura ga ita, Myself Yourself, La corda d'oro, Toradora, Nana, Golden time, Highschool dxd, Kamigami no asobi, Wolf girl and Black prince, Ao haru ride, Princess lover, Arcana famiglia, Brothers conflict, Uta no prince sama, RomeoxJuliet, Amnesia, Hiiro no kakera, Hakuouki, Clannad, Earl and fairy, Tonari no kaibutsu-kun, Kimi ni todoke, Sukitte ii na eu, Special A, Rosario vampire, Vampire knight, Kaichou wa maid sama, SAO, Kamisama hajimemashita...

Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

Nagi no asukara(pe asta chiar ar trebui sa il vizionezi caci e un anime destul de bun dupa parerea mea)
Soredemo sekai
Ookami shoujo tokuro ouji
Nisekoi
Anohana
Shigatsu wa kimi no uso
Maoyuu maou yuusha
Neppu kairiku bushi road(film)
Chuunibyou demo koi ga shitai

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Lol ai vazut DxD laughing
Incearca Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.