| Temarry a întrebat:

Salutare tuturor! Puteti sa imi spuneti si mie niste anime reverse harem in afara de Fruits Basket,Vampire Knight / Vampire Knight Guilty,Diabolik Lovers,Uta no Prince Sama,Brothers Conflict,Hiiro nu Kakera,La Corda D'oro : Primo Pso,La Corda D'oro:Blue Sky,Arcana Famiglia,Hakuouki,Kamigami no Asobi,Amnesia,Ouran Hight School Host Club, Miracle Train : Oedo-sen e Youkoso, Kamisama kiss. Dau FUNDAAA!

P.S Vreau si o micuta prezentare a animeurilor ca sa imi fac o idee despre ce e vorba.Cine imi da cele mai multe variante are funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Highschool DxD (2 sezoane) - un om devine demon... Si isi slujeste stapanele laughing

They are my noble masters - la fel ca la Highschool dxd, dar nu devine demon laughing Doar ca fuge de acasa cu sora lui din cauza lu taica-su...

Shuffle! - Un proiect cu... niste fete "extraterestre" si un baiat si... chestii de genul xD

Kampfer - un baiat se transforma intr-o fata, si sunt si lesbiance pe acolo laughing

Kiss x Sis - un baiat are 2 suriori mai mari... blushing Care nu se satura sa il "violeze" laughing

Cam atatea mi-au venit acum in minte... tongue Bye, pace! happy Vizionare placutawinking

3 răspunsuri:
| Sheriarty a răspuns:

Yamato Nadeshiko Shichi Henge - o fata foarte neglijenta si care crede ca este urata - e superba de fapt - ajunge sa locuiasca cu 4 tipi care pentru a-si plati chiria trebuie sa o transforme intr-o domnisoara.

Kamisama Hajimemashita - asta nu l-am vazut, dar m-am uitat la comentarii si pare ok.

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Starry sky

| Temarry explică:

Kamisama Hajimemashita este Kamisama Kiss numai ca acest anime are 2 denuiri.