| PickMe a întrebat:

Hei! Inca n-am ajuns la zi cu anime-ul Naruto, dar vreau aa stiu, Kushina este reinviata cu Edo Tensei? Stiu de Minato ca apare... Dar Kushina apare? Funda.

3 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Nu, kushina nu apare, orochimaru a folosit edo tensei pentru ai invia doar pe cei 4 hokage!

| Ritsuko a răspuns:

Nu este reinviata, ea mai apare in ''mintea '' lui Naruto prin chakra pe care i-a lasat-o (un fel de '' amintire '').

| NaSakura1 a răspuns:

EA apare in mintea lui naruto deoarece Minato ia sigilat cheacra ei in Naruto ca atunci cand el va incerca sa o stapaneasca pe 9 cozi ea sa apara si sa vorbeasca cu el in imaginatia sa...Dar ea nu este inviata cu Edo-Tensei decat cei fosti 4 Hokage de catre Orocimaru care a primit ordin sa faca asta de la Sasuke care vrea sa afle adevarul despre Clanul sau, Si printre ei se afla si Minato... Sper ca te-am ajutat happy