| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cine a citit Naruto Manga? Apare acolo daca Kushina si Minato vor invia?big grin
Sunt curioasa!

Răspuns Câştigător
| Rikudou a răspuns:

Naruto manga nu e complet inca.Se face odata cu episoadele naruto doar ca putin mai repede. Kushina si Minato sunt morti si asa vor ramane deoarece si-au dat viata pentru a-l salva pe Naruto. Fundita?

2 răspunsuri:
| KawaiiBroccoli a răspuns:

Nu vor invia laughing)) Nu nu nu. si nici nu prea as vrea, ar strica povestea laughing e mai fain ca ei raman in sufletul lui big grin

| ღHinataღ a răspuns:

Http://www.freefever.com/......14136.html mi-ar placea sa se intample asa...as vrea sa vad nebuniile lui naruto