| Hinata1999 a întrebat:

Hei! Stie cineva unde pot găsi sezonul al III-lea din Kuroshitshuji ( Black Butler)? Am auzit ca au aparut deja 2 episoade dar eu nu am găsit nimic.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Sezonul 3 il gasesti pe deseneanimeonline

vizionare placuta!

| Hinata1999 explică (pentru ryuu):

Multumesc mult. Chiar am uitat de existenta acestui site si am căutat doar la cele mai cunoscute. Sincer chiar apreciez munca ta, esti cel care se implica cel mai mult in aceasta categorie. Lăsând la o parte ca dai răspunsuri bune si intr-un timp relativ scurt mai faci si anunturi. Chiar îmi pare bine ca mai exista astfel de oameni. Felicitari!

| ryuu a răspuns (pentru Hinata1999):

laughing Ma bucur big grin