| Kamiichu a întrebat:

stie cineva cand apare sezonul 4 din Teen wolf? Eu am gasit doar un episod.un link ceva daca au aparut mai multe episoade? Multumesc. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Dilemaa a răspuns:

Draguta mea, tin sa-ti spun ca si eu astept cu nerabdare celelalte episoade din sezonul 4. Insa la fel ca tine, doar primul episod a aparut. inca se lucreaza la celelalte. Pana apare. ca sa nu te plictisesti, iti recomand sa te uiti la Preatty Little Liars, mie mi-a placut foarte mult.

| Kamiichu explică (pentru Dilemaa):

Multumesc, am zis de mult timp ca incep sa ma uit la Pretty Little Liars si o sa-ncep de azi :*

| Dilemaa a răspuns (pentru Kamiichu):

Spor. Nu uita de seminte big grin!

| Kamiichu explică (pentru Dilemaa):

S-a facut laughing

7 răspunsuri:
| PerfectLife a răspuns:

Seriale Online Subtitrate in limba Romana, il gasesti in lista.Au aparut 3 episoade.

| Euzeds a răspuns:

Am avut probeleme cu postatul link ului unde poti vedea toate episoadele aparute pana acum, dar sunt 3 si apare cate unul in fiecare saptamana mercurea sau joia, deci nu e doar unul aparut pana acum happy

| Kamiichu explică (pentru Euzeds):

Multumesc, mi-a aparut linkul tau dar dupa aceea s-a sters raspunsul big grin

| RoGaming a răspuns:

Sezonul 4 a inceput din 23 iunie 2014 cu episodul the dark moon.