| ionutfabii a întrebat:

Hei TPU? Am o intrebare
vreau sa imi iau un telefon care crezi ca e mai bun iphone 5 sau Samsung galasy s 3

4 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Recomand S3...

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Samsung galaxy s3.

| Powerups a răspuns:

Pai : Pe iphone 5 nu sunt toate jocurile si aplicatiile gratis, e mai mic... iar Samsung galaxy s3 este pur si simplu mai mare, sistem android jelly bean (daca nu ma insel) iar pe iOS am auzit ca au aparut erori si in plus Samsung galaxy s3 este mult mai inteligent si folositor decat iphone5 care este aproape exact ca iphone 4S.
Succes!

| Svlog a răspuns:

Samsung Galaxy S3. Funda?