| doc70 a întrebat:

Jocurile pentru IPhone merg si pe Samsung Galasy SII?

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Daca le gasesti pe Google Play(fostul Android Market), da! Dar daca nu si chiar vrei sa le joci, ia-ti un iPhone

4 răspunsuri:
| Loreen777 a răspuns:

Pai,exista multe jocuri care merg pe ambele dar mai sunt si jocuri care sunt doar la Apple sau doar la AndroidhappyDe exemplu, jocul de pe Appstore, Nuts, nu merge la Android MarketwinkingSucces la descarcarea jocurilor!=)

| anvis a răspuns:

Nu. Este posibil ca un acelasi joc sa mearga pe ambele telefoane, dar se descarca de pe site-ri diferite.

| SuperDuperCool a răspuns:

Nu, aplicatiile pentru iPhone le iei de pe app store, iar la Samsung de pe android, iar pe app store nu sunt aplicatii de tip android, iar numa acelea merg pe Samsung. Funda?big grin

| Radu578 a răspuns:

Nu are cum sa mearga este imposibil jocurile sunt facute anume pentru IOS si pentru Android trebuie sa le descarci anume pentru sistemul de operare!