| Mazal a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung galasy mini 2, merita e bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| DurexBun a răspuns:

Depinde in ce sens vrei sa fii e bun.http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php
Dupa parerea mea mertita toti bani:P

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Este un telefon destul de bun însă nu poţi avea aşteptări foarte multe de la el. Aplicaţiile merg bine, se conectează la wireless fără probleme, pozele nu sunt foarte clare.
Eu îţi recomand un Samsung Galaxy S II sau un Samsung Galaxy S III, dacă îţi permite bugetul, desigur.
Pa-pa.