| 德尼莎 a întrebat:

Am vazut mai demult pe Youtube un anime super dar nu imi amintesc cum se numea. Era vorba despre un monstru (avea corp normal numai capul ii era de monstru)sau ceva de genul si o fata. Tipa era speciala intr-un fel, nu mai tin minte dar stiu ca cei ca ea se numeau cumva. Si stiu ca unu eu zis lu monstrul ala daca ea stie ce se va intampla cu cei ca ea. Pff is varza la descrieri dar sper ca ati inteles ceva laughing Sper sa ma puteti ajuta Funda :*

1 răspuns:
| teostefy a răspuns:

Hei baiatul sau monstrul avea urechi de elf sau palid cu parul negru? daca e cu par negru si palid este blood lad sau cel elf nu e cu o fata asa ca nu-l mentionez atata asa