| MangekyouSharingan a întrebat:

BUNA TPU! am vazut acum mult mult timp un anime aveam vreo 3-4 ani deci nu il pot descrie foarte bine tot ce imi amintesc este ca era vorba despre niste pietre pretioase care ii dadeau posesorului super-puteri ( nu este sonicX ) tin minte ca era un personaj cu bandaje la maini se numea... mike? da cred ca asa si era o piatra rosie care te facea un monstru de piatra si una galbena care te facea un monstru de aur cred...ei bine cum am spus si mai sus aveam 3-4 ani singurele animeuri care mi le mai amintesc de atunci sunt ( DB, Z, GT, pokemon, yu gi oh, un beyblade cu un pusti tyson si pe la 5 ani regele shaman ) daca stiti cum se numeste animeul va rog rasp big grin mersi anticipat

2 răspunsuri:
| LetalShot a răspuns:

Cerd ca erA ICHIGO

| MangekyouSharingan explică (pentru LetalShot):

Wow. ce legatura are bleach cu ce am spus eu? nu exista bleach cand aveam eu 3 ani si in plus ichigo este personajul nu animeul deci.