| Șușșș a întrebat:

Hei TPU, astazi o sa postez al 2-lea comic :D
http://i.imgur.com/aWLxe.png
Astept pareri.:)

13 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

No comment

| Ronnix a răspuns:

Comics-urile reprezinta o creatie proprie, nu o parte de colo, alta de colo si adaugat un text idiot folosind Paint...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cum am mai zis e fake oh go on vrei sa faci un comic il faci in paint nu in programe
bravo ai talent in programe

| Șușșș explică:

@karmenkarmenutza: sunt facute intr-un program, nu desenez eu fiecare detaliu in partehee hee

| Șușșș explică:

@PachetelDeFericire : seamana cu tine phbbbbt Doar ca nu era par negru, atata tot oh go on

| AnaaSb a răspuns:

Tare super misto tarre

| Mistik a răspuns:

A iesit super tarre, in sfarsit ceva original. Astept cu nerabdare sa postezi la 3 -lea comicbig grin

| MaeRi a răspuns:

Lol,fain laughing in ce program l-ai facut?

| Pufoshenia a răspuns:

A iesit super tarre

| PachetelDeFericire a răspuns:

Mie de ce imi spui, uratoooo? phbbbbt

| PachetelDeFericire a răspuns:

De ce eeeeu? De ce m'ai loviiit? laughinglaughing si app: nu prea seamana cu mine...thinking

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Uauuuuu! esti talentata la desen!

| Element25 a răspuns:

E misto.
app:Cum se numeste programul in care ai facut comicul? puppy dog eyes