| Șușșș a întrebat:

Heii TPU, acesta va fi primul comic pe care il postez pe site ^^
http://i.imgur.com/Hcm10.png
Nu e genial, dar mi-a luat ceva sa-l fac.
Astept pareri;;)

10 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cat ti-a luatt sa gasesti situ? e fake am vazut si eu programu

| Pisicuța a răspuns:

Nu prea pare facut de tine thinking
Folosesti vreun program pe net, ceva?

| Șușșș explică:

@mariandy: Da, eu am facut asta.Dar nu te gandi ca am facut comicul cu un program gen paint.laughing

| Șușșș explică:

@BlackAngel : Este parerea ta.
Comic nu se numeste doar cel facut in paint.Ti se pare ca comic-urile din reviste sunt in paint,or what.Fac comicuri in programe pentru ca imi plac imaginile mai clare, din care se intelege ceva.
Am incercat si in paint prima data, dar nu eram prea multumit-a.
Asa ca.winking

| EllyFMS a răspuns:

Nasolhappy

sa speram ca e si ultimul

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ta-na-na-na-na-na...
I feel like a superhero

| PachetelDeFericire a răspuns:

@EllyAkaZoZolee nu mai comenta aiurea.Tu nu ai fi fost in stare nici macar sa te gandesti la asa ceva asa ca ciocul mic,pa si la revedere! wave pa,te pup laughing.
cat despre imaginatia ta, elushka mea, este absolut genial comicul happy :*:* big hug te hug-hezhee hee Pa-pa

| Tron a răspuns:

Frumos.Tu ai facut asta? Poate imi spui si mie, ce spui? Astept rasp.

| Tron a răspuns:

Aham,ok.Ms:*

| xNeverSayNeverx a răspuns:

Tare .