| Dιєиυтzα a întrebat:

Hei TPU.

Care este bancul vostru preferat laughing?

Răspuns Câştigător
| blueboy a răspuns:

Doi politisti mergeau pe strada. Unul vede o oglinda pe jos, o ia, se uita la ea si zice:
-Uite fraiere, o poza cu mine cool
O ia celalat, se uita in ea si zice:
-Ha ha ce fata de prost ai laughing

Bula pe patul de moarte.Nevasta,cum e normal, langa patul lui.La un moment dat bula,sfiit de puteri,zice:
-Iubit-o,atunci cand ne-a murit primul copil,ai fost langa mine,cand am avut cancer,tot tu ai fost langa mine, cand am avut problemele alea cu banca tot tu ai fost langa mine; chiar si acum, pe patul de moarte tot tu esti langa mine.Tu cred ca-mi porti ghinion firia' dracu.laughing

Bula pe patul de moarte.Si simtind ca nu mai are mult de trait isi intreaba nevasta care era langa el:
-Auzi, tu m-ai inselat vreodata?
-Pai, mai stii atunci cand trebuia sa faci 5 ani de inchisoare,dar, pana la urma judecatorul a schimbat sentinta? Ei atunci te-am inselat eu prima data.
-Dar ai facut-o pentru libertatea mea, deci te iert.Dar altadata, altadata m-ai inselat?
-Pai atunci cand ai avut probleme cu rinichiul iar doctorul a zis ca ne trebuie 100000$ pentru transplant.Dar pana la urma a facut operatia pe gratis.Atunci te-am inselat a 2-a oara.
-Dar ai facut-o pentru sanatatea mea, asa ca te iert.Dar a 3-a oara?
-Pai mai stii cand ai candidat la primarie si ti-au mai trebuit vreo 3552 de voturi? laughing))
Mai stiu si altele-alintudor99

4 răspunsuri:
| FlavDinNou a răspuns:

Doua bufnite increzute vorbesc.
- Mi-a zis Dumnezeu, ca eu sunt cel mai destept si cel mai frumos pe lume.
La care celalalt:
- Nu mai tin minte ca as fi zis asa ceva!

| dannys a răspuns:

Un copil sta in fata unei usi si plange de zor.
- Ce s-a intamplat micutule? il intreaba un domn care trecea pe acolo.
- Nu pot sa ajng la sonerie.
- Ah! Numai pentru atat lucru? Si ridicand copilul in brate ii da
posibilitatea sa apese pe buton.
- Si acum fugim, spuse copilul cand se vazu jos.

| DangerGhost a răspuns:

Am un banc super: Un copil se duce la un magazin de imbracaminte si spune: Aveti un tricou verde, dar nu prea verde, dar verde? Vanzatorul spune: Nu, imi pare rau, incearca si maine. Copilul vine a doua zi si spune: Aveti un tricou verde, dar nu prea verde, dar verde? Vanzatorul: Nu, incearca si maine. Copilul reveni a treia zi foarte suparat. Aveti un tricou verde, dar nu prea verde, dar verde? Vanzatorul ii spune: Dar poti sa te **** in cur, dar nu prea in cur, dar in cur? Sper ca ti-a placut. Chao!

| Cristian969 a răspuns:

UİTE İTSİ SPUN Şİ EU UNU FOARTE TARE:Alinuta era oarba(chioara) de mic copil, intr-o buna zi vine mama la dinsa cu o crema şii spune -Alinuta, date cu crema asta şi o sa-ti recapeti vederea imediat. peste 5 minute vine Alinuta la mama: -Mama nu vad, crema asta nu-i buna! -Tu eşti proasta Alinuta, ai uitat deja c-ai 1APRİLİE?!happyhappyhappywinking