| Gray77 a întrebat:

Hei TPU,
O intrebare pentru cei care au vazut animeul Durarara complet.
Am vazut ca infara de Durarara 1 si Durarara x2 mai sunt si Durarara x2 Shou/ Ten/ Ketsu.
In ce ordine ar trebui sa ma uit dupa primele doua?
>>ShouTenKetsu?

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

Dupa Durarara urmeaza DurararaX2Shou, apoi DurararaX2Ten,apoi DurararaX2Ketsu

| Gray77 explică (pentru Sakura13574):

Inca o intrebare scurta, DurararaX2Ten are doar 3 episoade?happy

| Sakura13574 a răspuns (pentru Gray77):

Sincer, habar nu am. Dar nu cred.Adica eu ma uit pe un site care abia a inceput sa-l posteze cu subtitarea in romana de vreo 2 saptamani(doar 2 episode pana acum).Eu cred ca o sa aiba tot 12 episode...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat