| Felix147 a întrebat:

Salut TPU,
Am o intrebare, este vreo problema daca joc the witcher 3 fara sa joc si primele doua jocuri the witcher.Sau povestea e complet noua?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Din ce stiu de la revieweri, poti sa joci fara sa fi jucat celelalte jocuri, dar indicat ar fi sa stii toata povestea. Oricum nu este ca mass effect unde totul este o mare poveste care se continua.

| Felix147 explică (pentru EnvyU):

Multumesc mult pentru raspuns! Cred ca am sa ma apuc direct de the witcher 3(nu am asa de mult timp incat sa joc toate jocurile si stiind ca acesta e cel mai reusit, nu prea mai vreau sa joc primele variante, eventual le joc dupa ce il termin pe 3)

1 răspuns: