| CiocolataCuAlune a întrebat:

Vreau si eu statusuri amuzante! Cele mai amuzante sunt premiate cu o Funda si cu voturi!

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Doctorii imi spun ca sunt nebun... dar vocile din mintea mea imi spun ca nu e asa

9 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Asta-s eu si n-ai ce face,mami alta/altul nu mai facelaughing,Cand eram mic/mica,la o nunta, babele ma luau de obraz si ziceau"lasa ca si tu urmezi.". Acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare la care ma duc i-au babele de obraz si le zic"lasa ca si tu urmezi."laughing, brb.cu vaca la benzinarie, dnd, dau gainile cu ruj...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Asta-s eu si n-ai ce face.mami alta nu mai face, dnd dau gainile cu ruj, brb cu vaca la benzinarie.

| cosmin2sun a răspuns:

Hai sa facem un targ : voi va sinucidetzi si eu ma bucur

| cosmin2sun a răspuns:

Vand rinichi bolnav pentru scopuri stiintifice sau schimb cu mouse optic 5 butoane Microsoft si port Infrarosu de mare viteza

| cosmin2sun a răspuns:

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

| cosmin2sun a răspuns:

M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri… m-am gandit ca ce sa caut eu sambata la lucru cand duminica e zi libera?!

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Cand totul se duce pe **** sa nu-ti para rau ca-ti pare bine!