| XxxXqSimonaElenazX3269XxxX a întrebat:

Heii TPU. Îmi puteţi da şi mie un cont de IMVU care nu vă mai trebuie dar să nu fie de nooabăă. Văă rog.
Fundiţaa.!

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Scuze, dar acum ca e mai greu sa faci credite pe Imvu, crezi ca mai este cineva dispus sa iti dea un cont? Pe deasupra ai cerut sa nu fie noaba. Glumesti, nu?
Ar trebui sa il faci tu, sa il creezi dupa placul tau.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu cred că e cineva căruia îi pasă de rugămințile tale, adică, pe bune?!
E chiar atât de greu să-ți faci un amărât de cont, şi să-l perfecționezi?
Eu nu cred.

| товарищ a răspuns:

Din numele tau imi dau seama ca daca ti-as da un cont, l-ai vine, auzi, sa nu fie nooaba, sincer ar trebui eliminati useri care se milogesc de conturi. Konoyaro.

| XxxXqSimonaElenazX3269XxxX explică (pentru товарищ):

Bine dacă vrei să mi-ș dai nu contează dacă e de nooabă sau nu. Te rog. happy puppy dog eyes

| DrNefarious450 a răspuns:

Daca nu muncesti nu se va oferi nimeni in locul tau sa faca munca grea iar tu doar sa culegi roadele, baka!

| Zoki a răspuns (pentru DrNefarious450):

Nu cred ca stie ce inseamna ''baka'' laughing

| DrNefarious450 a răspuns (pentru Zoki):

laughing