| Adusca a întrebat:

Hello! Cine stie ce inseamna: c. c. c. m. b. p. f. thinking
primeste

Răspuns Câştigător
| m3m0 a răspuns:

Cine Cere Coliva, Mai Bine Pleaca Flamand; nu stiu, am inventat-o

7 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Nu există sigur a inventat-o cineva la şto, ori ai înţeles tu greşit.

| CrowKiss a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

. Este un grup C.M.B.P - cei mai buni prieteni, iar cei care fac parte din el sunt c.m.b.p.f adica cei mai buni prieteni forever. Dar e cu un,, c,, nu cu 3.

| AndreChan a răspuns:

Ei na, e la comics asa ca poate fii orice Cea Ce Crede manelistii bombardati pe frontieralaughing))))))

| CrysaCrysy a răspuns:

Probabil ca sunt 2 nume de fete sau baieti si apoi cei mai buni prieteni pentru totdeauna(forever)

| Valeris a răspuns:

K kakiula kastanye multe broashte phar fioroashe. love struck

Foonditza?love struck

| AlinaaAli a răspuns (pentru Valeris):

Nu te-ai saturat sa promovezi cersetoria?